Volg ons op facebook Volg ons op twitter
Toertochtenfiche

Toertocht Astene-Deinze op 5 november 2011

Land

Route en adres naar toertocht

Locatie:
Sportzaal De Ceder

Adres:
Nazarethsesteenweg 41

Gemeente:
Astene-Deinze
Routeplanner naar toertocht

Informatie
Vertrekuren:
08.30-14.00

Afstanden:
15-25-40-50 km

Prijs:
3-4 €

Extra informatie
Extra informatie van de organisator:

(2r) Keuze tussen een lichter parcours van 25 of 35 km en een iets zwaarder en heuvelachtig parcours van 50 km met oa de Nazarethse bossen.--- Gratis tombola waarbij MTB te winnen en GRATIS Flandriƫnbroodje. --- Kids begeleiding,

Clubinformatie
Club:
WTC Walter Godefroot vzw

Bond:
Oostvlaamse MTB Tours

Telefoon:
0476/78.98.80

Naam tocht:
4e VTT Walter Godefroot
E-mail willy.goeteyn@telenet.be
Website: http://www.wtcwaltergodefroot.be/home.aspx

Accommodatie
Bewaakte fietsenstalling
Bewaakte fietsenstalling
Wasgelegenheid
Wasgelegenheid
Douches (+kleedk)
Douches (+kleedk)
Afspuitstand
Afspuitstand
Huur mountainbike
Huur mountainbike
Kidstoer
15 km | 13.30 u
Kids toer

Accommodatie
Hoogtemeters
Hoogtemeters
Offroad %
Offroad percentage
Aantal deelnemers vorig jaar
1600
Aantal deelnemers vorig jaar
Bevoorrading
Bevoorrading
Fotograaf MTB-You aanwezig
Fotograaf MTB-You aanwezig
Reporter MTB-You aanwezig
Reporter MTB-You aanwezig
Race
Race MTB-You

Deze informatie werd verkregen d.m.v. telefonisch contact met de organisator of andere.
Toch is MTB-You niet verantwoordelijk voor incorrecte informatie. Wijzigingen / opmerkingen: info@mtb-you.be

Extra informatie - punten toekennen

Interactief
Beoordeel deze tocht
Beoordeling gesloten na 7 dagen.
Geef een reactie
Feedback gesloten na 7 dagen.
Ik neem deel aan deze tocht
Ik ga naar deze tocht.

Score
Het aantal punten van deze toertocht

84/100

Aantal stemmen: 29
Beoordeling gesloten na 7 dagen

Reacties
05-11-2011 door Neoweed
05-11-2011 door Dominiek.
05-11-2011 door Jonas Vandeplassche
05-11-2011 door Low Rider
05-11-2011 door Treabesi
05-11-2011 door kloefie
Bekijk reactie

Dit was een prachtige organisatie. Alleen jammer dat er WEER een paar terroristen op het pad waren die de boel moeten verzieken. Het zijn van die pipo's die beter aan BK's meedoen. Maar daar kunnen ze het tempo niet aan en komen ze dan de toertochten verzieken. Een welgemeende middenvinger aan die mensen. Een dikke pluim voor de organisatie en bedankt!

Beoordelingen
Beoordeling door pauls
Beoordeling door rik devroe
Beoordeling door petercantaert
Beoordeling door kloefie
Beoordeling door Bylken
Beoordeling door mtbsdvd
Beoordeling door elsmeyhui
Beoordeling door vergeynst
Beoordeling door marie
Beoordeling door denboca
Beoordeling door Benji
Beoordeling door lenaertg
Beoordeling door slowIgo
Beoordeling door wiene
Beoordeling door bbb
Beoordeling door Low Rider
Beoordeling door Dietervr
Beoordeling door bartdp
Beoordeling door Treabesi
Beoordeling door dyyyln_
Beoordeling door scottscale
Beoordeling door sielke
Beoordeling door Freekje1
Beoordeling door tom@gtservices.be
Beoordeling door Neoweed
Beoordeling door 1711leon
Beoordeling door Eddy Noel
Beoordeling door Bruycker
Bekijk beoordeling

Bevoorrading
70 / 100
Bepijling
80 / 100
Accomodatie
60 / 100
Organisatie
80 / 100
Afspuitstand
70 / 100
Parcours
75 / 100
Algemeen
70 / 100

U moet ingelogd zijn om deze pagina te bekijken!
Nog geen account? Registreer hier!

Voor- en achternaam
Gemeente
Provincie

Geboortedatum
E-mail

Gebruikersnaam
Wachtwoord
Wachtwoord herhalen

Ik wens de MTB-You nieuwsbrief te ontvangen. (In onze wekelijkse nieuwsbrief ontvang je info over toertochten in jouw streek, nieuws, ritverslagen, fotoreportages en promoties.
Ik wens op de hoogte gebracht te worden van afgelastingen via e-mail.
Zodra u op "Registreer" drukt wordt er een bevestigingsmail gestuurd naar het opgegeven e-mailadres. Deze mail kan zich bevinden in uw spambox.
Vul hier uw gebruikersnaam of email in!
U ontvangt dadelijk een e-mail met de instructies voor het herstellen van uw wachtwoord.